محل تبلیغات شما

ليفت سينه


 ليفت سينه به منظور بالا کشيدن سينه برش هايي براي برداشتن پوست اضافي و محکم کردن بافت پيرامون ايجاد مي شود، در ادامه در رابطه با نحوه انجام ليفت  توضيحاتي د اده مي شود:


ليفت سينه


چگونگي انجام عمل جراحي ليفت


جراحي بالا کشيدن سينه به سه روش مختلف قابل انجام است که جراح بعد از بررسي هاي لازم و ميزان افتادگي يکي از اين 3 روش را انتخاب مي کند .


ليفت دوناتي شکل


ليفت دوناتي شکل بهترين انتخاب  براي رفع افتادگي هاي جزئي و عدم تقارن هاي اندک مي باشد . در اين تکنيک جراح در اطراف هاله سينه برشي به شکل دونات  به منظور خارج کردن بافت ايجاد مي نمايد با استفاده از اين تکنيک جاي برش به هيچ عنوان جلب توجه نمي کند .


ليفت  آب نباتي شکل


در تکنيک ليفت آب نباتي شکل که به ليفت عمودي نيز ناميده مي شود از چين سينه رو به بالا و به سمت محيط اطراف هاله سينه برشي آب نباتي شکل ايجاد مي شود .


ليفت  لنگري شکل


در صورتي که افتادگي سينه بسيار شديد باشد از تکنيک ليفت لنگري استفاده مي شود که نسبت به تکنيک هاي ديگر تهاجمي تر مي باشد و از ميزان برش بيشتري در اين تکنيک براي بالا کشيدن سينه ها استفاده مي شود به گونه اي که در اين تکنيک علاوه بر برشي که در ليفت آب نباتي شکل استفاده مي شود برش ديگري در چين سينه بصورت افقي ايجاد مي شود .


کساني که بيشترين بهره را از جراحي ليفت مي برند، برخي از ويژگي هاي فيزيکي زير را دارند:


نوک سينه هايي که به سمت پايين مي آيند:وزن بافت سينه باعث مي شود که پوست کشيده شود.زماني که اين اتفاق مي افتد، بيشتر سينه ها مسطح، افتاده و يا مچاله به نظرمي‌آيند. جراحي ليفت  اين موارد را در سينه ها را برطرف خواهد کرد، بنابراين نوک سينه به سمت بالا ميرود


نوک سينه ها / منحني که در زير سينه قرار مي گيرند:


زماني که جراحان پلاستيک ن را به عنوان کانديداهاي بالقوه جراحي سينه بررسي ميکند، يکي از مهم ترين مواردي که آنها مورد ارزيابي قرار ميدهند ، موقعيت نوک سينه در ارتباط با چروکيدن زير سينه ميباشد.


عمل ليفت چه عوارضي دارد؟


سينه هاي نامتقارن:


مستوپکسي هم بافت سينه را تغيير مي دهد وهم آنها را سفت ميکند در نتيجه، جراحي ليفت  مي تواند عدم تقارن موجود در سينه ها را برطرف نمايد و آنها را به حالت متقارن متمايل گردانده و به حالت طبيعي ميرساند. دقت داشته باشيد که متقارن سازي کامل براي تقريبا همه ي ن از نوع سينه نامتقارن ميباشد.


يک حرکت ساده که مي توانيد در خانه انجام شود تا مطمئن شويد جراحي ليفت ممکن است براي شما جراحي مناسبي باشد، يک مداد را زير سينه خود به حالت افقي قرار دهيد. اگر مداد زير سينه شما بماند، اين نشان مي دهد که شما مي توانيد از جراحي ليفت  استفاده کنيد.


مناسب ترين کانديداهاي جراحي ليفت  کساني هستند که:


داراي وزن پايدار و از لحاظ جسمي سالم باشند.
پوست نرمالي داشته باشند:پوست سالم و ملايم احتمال دارد که سينه ها را در موقعيت جديد خود بعد از جراحي ليفت   نگه دارد.
انتظارات واقع بينانه در رابطه با عمل جراحي ليفت و نتايج آن داشته باشيد .
درانجام جراحي ليفت، مهمتر از همه، تصميم بسيار شخصي ميباشد که بايد تنها در صورتي انجام شود که تنها يک


انتخا ب داشته باشيد و به اعتقاد شما اين امر به شما کمک خواهد کرد که در بدن خود بيشتر توانمند يا اعتماد به نفس بيشتري پيدا کنيد.


مراقبت پس از عمل ليفتروز جراحي ليفت


همراه بودن يک فرد در کنار بيمار بسيار ضروري مي باشد زيرا بيمار براي راه رفتن نياز به يک فردي دارد تا کمکش کند . بيمار پس از ترخيص در روز هاي اوليه بايد در منزل استراحت کافي داشته باشد قرار دادن چند بالش در پشت کمر و بازوها توصيه مي شود .


هفته اول


به مدت 1 تا 3روز بعد از جراحي ليفت احساس ناراحتي در قفسه سينه طبيعي مي باشد با مسکن هاي تجويزي جراح مي توانيد اين درد را تسکين دهيد. مقداري تورم و کبودي بعد از جراحي ديده مي شود که طبيعي است . اکثر بيماران مي توانند بعد از گذشت 1 هفته به محل کار برگردند و فعاليت هاي روزانه خود را از سر گيرند .


يک هفته بعد از جراحي


بيمار بايد توجه نمايد که در طول دوران التيام از انجام دادن فعاليت هاي سنگين که ممکن است بروي سينه فشار وارد نمايد جدا خودداري نمايد ، در زمان هاي تعين شده براي بررسي روند بهبودي و پيشرفت نتايج به پزشک خود مراجعه کند .


عوارض و خطرات عمل ليفت


 


بي حسي:


برخي از ن پس از عمل، بي حسي در محل برش خود را تجربه مي کنند ؛ در اکثر موارد اين بي‌حسي پس از شش هفته کم ميشود. در موارد نادر، با توجه به آسيب عصب، دورهي بي حسي ممکن است بيشتر باشد.


تخليه خونابه:


برخي از بيماران جراحي شده در انتهاي عمل ليفت دچارعوارض برش جراحي مي شوند ، اين بيماران براي چند روز تخليه زخم خواهند داشت تا به حالت نرمال خود برگردند . تخليه اضافي خون و مايعات از سينه ها به روند بهبود کمک خواهد کرد و باعث کاهش تورم ميشود و فرد سريعاً بهبود مي‌بابد.


جراح شما چگونگي مراقبت از روند تخليه را به شما توضيح خواهد داد . چند روز پس از عمل ليفت   پانسمان شما برداشته و تغيير خواهد کرد .


بخيه ها:


جراح در رابطه با اينکه آيا – يا اگر – بخيه شما بايد برداشته شود شما را آگاه سازد. برخي از بخيه ها جذب مي شوند و  حل ميشوند. برخي ديگر بايد يک يا دو هفته پس از جراحي ليفت در دفتر جراح برداشته شوند.بعد از اينکه توانستيد به آرامي حرکت کنيد جريان خون در بدن شما به حالت قبل برميگردد.


نتيجه جراحي ليفت سينه


نتيجه جراحي ليفت سينه


بديهي است که شرط لازم براي دريافت بهترين نتيجه از جراحي ليفت مراجعه به جراحان با تجربه و ماهر در زمينه ليفت  است، دکتر حيدري فوق تخصص جراحي پلاستيک در زمينه ليفت تجربه فراواني دارند و با بالا کشيدن سينه هاي افتاده و آويزان ظاهر و فرم زيبايي را در سينه ها ايجاد مي کنند .


جراحي ليفت  توسط دکتر حيدري فوق تخصص جراحي پلاستيک به روشي ايمن، کارآمد و با دقت بالا و تکنيک هاي جديد صورت مي گيرد . براي دريافت اطلاعات بيشتر در زمينه جراحي ليفت مي توانيد از طريق راه هاي ارتباطي زير مشاوره هاي لازم را دريافت نماييد .


ليفت همزمان با پروتز سينه


در بانواني که قصد دارند همزمان با بالا کشيدن سينه ، سايز سينه هاي خود را افزايش دهند ، مي توان همزمان ليفت و پروتز را انجام داد .


اشخاصي که اين کار را انجام مي دهند ، سينه هاي پرتري خواهند داشت ، در اشخاصي که بر اساس کاهش وزن شديد يا اضافه وزن شديد دچار تغييراتي در سينه ها شده اند ، جراحي ليفت  همزمان با ليفت بسيار کمک کننده است که ظاهر سينه هايشان زيبا شود


عمل ليفت  را در مورد چه سينه هايي مي توان انجام داد؟


 عمل ليفت به طور معني داري نمي تواند بر سايز سينه ها و شکل گرد بخش بالايي سينه ها تاثير داشته باشد. اگر شما بخواهيد سينه هاي شما پر تر به نظر برسد مي توانيد گزينه ليفت و بزرگ کردن سايز سينه ها را با هم در نظر داشته باشيد. اگر شما سينه هاي کوچک تري بخواهيد مي توايند ليفت را با کاهش سايز سينه ها با هم انجام دهيد.


مزاياي انجام ليفت  • بالا کشيدن سينه

  • فرم زيبا تر سينه به شکل گرد مانند

  • کاهش يا افزايش سينه با توجه به نوع درخواست بيمار

  • اعتماد به نفس بيشتر

  • احساس رضايت مندي بيشتر در بيمار


ليفت سينه


ماندگاري جراحي ليفت


بعد از جراحي ليفت  ماندگاري ليفت به عوامل مختلفي مانند :  • انتخاب جراح مناسب و با تجربه

  • استفاده از علم جديد و بروز به هنگام جراحي

  • نوسانات وزني ،در صورتي که وزن شما به صورت پيوسته کم يا زياد شود باعث مي شود از ماندگاري کاسته شود .

  • در صورتي که نخواهيد باردار شويد ماندگاري بهتر خواهد بود

  • استفاده از سوتين مناسب در دو ماه اول مي تواند در ماندگاري تاثير گذار باشد .


جراحي  ليفت  و بارداري


جراحي ليفت بايد بعد از اين که شيرخوارگي کودک تمام شد انجام شود


تغييراتي که در ظاهر سينه در دوران شيردهي براي سينه ها اتفاق مي افتد مي تواند نتايج مطلوب ليفت را از بين ببرد.


از دست دادن مشهود وزن بعد از جراحي ليفت مي تواند تاثير منفي بر روي ظاهر سينه هاي شما بگذارد.


ها تقارن ايجاد کرد و فرم آن ها را زيباتر کرد.


 


 انجام ليفت  با ليزر


ليفت  با ليزر معمولا به همراه جراحي ليفت صورت مي گيرد . در حين انجام عمل ليفت  با ليزر، جراح با کمک گرفتن از ليزر ،بافت‌هاي سينه را ليفت مي‌دهد.تاثير ليزر بر بافت سينه ،اثرش مثل پوشيدن سينه ‌بند مي باشد  و به بهتر شدن نتيجه عمل ليفت سينه ها کمک مي کند.


نتايج ليفت سينه


نتايج ليفت سينه ممکن است دائمي نباشند. با افزايش سن، کشش پوست به طور طبيعي کاهش ميابد و ممکن است افتاده شود. به خصوص اگر شما سينه هاي بزرگ و حجيم داشته باشيد. داشتن وزن سالم و ثابت مي تواند در حفظ نتايج کارساز باشد. 


 

چه اشخاصي مناسب جراحي ليفت سينه هستند ؟


-افرادي که بيش از سال سن دارند.-افرادي که سينه هاي آن ها افتاده است.

-افرادي که سلامت روحي و جسمي مناسبي دارند.

-اشخاصي که وزن ثابتي داردند.

-اشخاص غير باردار و شيرده


-اشخاصي که تصميم به بارداري بلافاصله بعد از جراحي سينه ندارند.


دوران نقاهت ليفت سينه چقدر است؟دوران نقاهت ليفت سينه بستگي به روش انجام آن دارد. دربرخي روش هاي جراحي دوران نقاهت کمي را به دنبال خواهد داشت اما اگر از روش هاي غيرجراحي استفاده شود نيازي به گذراندن دوران نقاهت نخواهد بود. در واقع شيوه هاي غيرجراحي به عنوان روش هايي سرپايي و کم تهاجمي بکار برده مي شوند تا فرد پس از ليفت با عارضه خاصي مواجه نشود و امکان بازگشت به فعاليت هاي روزانه سريعا براي او حاصل شود.


 


 


http://dr-heidari.ir/متخصص ارتودنسي در کرج

کايروپراکتيک ديسک کمر

فيزيوتراپي در منزل تهران

سينه ,مي ,ليفت ,جراحي ,ها ,انجام ,سينه ها ,جراحي ليفت ,مي شود ,بعد از ,از جراحي ,تخصص جراحي پلاستيک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Sarah Markus Wendy بهارانه لوله بازکني و تخليه چاه Barney آقاي وبلاگ Lisa زندگي من Rachel